Ekspress-Auto L
Reisijate vedu
Ekspress-Auto L
Oleme alati teel
Ekspress-Auto L
Riigisisene ja rahvusvaheline vedu
Ekspress-Auto L
Tellimusvedu

Viimased uudised

Reisijate vedu

Töötajate vedu

TellimusveduVõta meiega ühendust!

Lemmikloomade vedu

Lemmikloom
Lemmikloom on koer, kass, küülik, jänes, tšintšilja, tuhkur, naarits, nirk, näriline, putukas, kala, väikelind jms. Lemmiklooma tuleb hoida kogu reisi vältel selleks kohaldatud puuris (sealhulgas kastis, kotis või akvaariumis).
Koerad peavad olema lühikese rihma ja suukorviga või kandepuuris.
Lubatud ei ole vedada haigeid, kaasreisijate elu või tervist ohustavaid väikeloomi. Bussireisija tohib kaasa võtta ühe lemmiku juhul, kui loom ja tema puur on puhtad. Reisija vastutab, et lemmikloom ei takista kaasreisijate liikumist-istumist, ei häiri kaasreisijaid ega tekita muul moel kahju.
Lemmikloomaga reisija on bussijuhi nõudel kohustatud istekohta vahetama. Lemmiklooma viibimine reisijatele mõeldud bussiistmel on rangelt keelatud. Välja arvatud erandjuhtudel ja bussijuhi nõusolekul viisil, mis tagab istme puhtuse ja säilimise täielikult. Lemmiklooma ja tema poolt tehtava kahju eest vastutab väikelooma vedav reisija.
Eraldi piletit lemmikloomale ostma ei pea. Eraldi pilet tuleb osta, kui reisija soovib enda kasutusse tervet istmepaari. Nägemispuudega reisija juhtkoer sõidab tasuta.

Kontakt

Ekspress-Auto L OÜ

Reg. nr. 10227325

KMKR EE100164943

Briketi 20,

31221 Kohtla-Järve

Meie bussid